Fake Party

26 Września, godz.21:00
Kawiarnia

Pamiętacie majowe Fake Party w Rondzie Sztuki? Tak? Nie trzeba was zachęcać do drugiej edycji! Nie? Macie okazję przekonać się 26 września co to oznacza dobra zabawa!

BOWIE SAID DANCE - to trojka energetycznych młodzieńców którzy z powodzeniem rozkręcają szalone new rave'owe imprezy w Krakowie, Warszawie jak i we Wrocławiu skąd pochodzą. Przywiozą ze sobą do Katowic nowoczesne rytmy z obowiązkowymi elementami oldchoolu. Mash-upy łączące klasyki z elektro i hip-hopowymi kawałkami. Modern retro. Dance znów ma sens!

Sprawdź to:

www.myspace.com/bowie_said_dance

Barwy Śląska przewrotnie będzie reprezentował Ronnie. Holender zakochany w Katowicach, zeszłoroczny absolwent tutejszego ASPi zaprezentuje muzyczną wariację na elektronikę i maskotki. Próbkę jego możliwości można zobaczyć na aktualnej wystawie Reisefieber (do 27.09 w Galerii +, w Rondzie Sztuki)

Sprawdź to:

www.myspace.com/ronnieism


Kolektyw FAKE podczas imprezy bedzie promował swoja nowa kolekcje koszulek oraz jesienna kolekcje limitowanych bluz ktore zostaly zaprojektowane w kolaboracji z mloda polska firma snowboardowa ARCIS. www.arcis.pl/arcis_en/

www.myspace.com/fakeverymuch
www.fake.com.pl

 

bilety: 10 zł