Rondo Muzyki: Maceo Wyro feat. Sean Palmer+ Scarhand + Ronnie

11 grudnia (piątek), godz.20:00
Restauracja

Wielka Haja! w Rondzie Sztuki. Zagrają: Maceo Wyro feat. Sean Palmer, Ronnie i Scarhand. Wstęp wolny.

MACEO WYRO to prawdziwy człowiek renesansu w sferze muzycznej. Karierę rozpoczynał od rezydentury w legendarnych warszawskich Filtrach w 1992. Przez 5 lat mieszkał w Nowym Jorku organizując eventy muzyczne i prowadząc dział Nowych Brzmień w sklepie płytowym HMW na Broadwayu. Po powrocie do kraju rezydował w kultowym łódzkim klubie Forum Fabricum współpracując z grupą Ziuta Gralaka "Yeshe", Tomaszem Stańko i przygotowująć podkłady muzyczne do pokazów fotografii Krzysztofa Millera i Marii Zbąskiem.
W latach 1999-2002 prowadził autorską audycję "Dziani Wąsacze" w Radiostacji, dwa lata później na stałe związał się Jazz Radiem odpowiadając za audycję "Niewinni Czarodzieje". Sprawdził się również jako dziennikarz muzyczny pracując dla Maxa, XL'a, Aktivista, Fluidu, Kaktusa, Laifa i portalu clubber.pl.
W roku 2002 był również finalistą Akademii Muzycznej Red Bulla w Londynie.
Przez te wszystkie lata grał obok takich postaci światowej sceny muzyki elektronicznej jak; Rainer Truby, King Britt, Ursula Rucker, Dego (4 Hero), Afronaught, Seiji, Richard Dorfmeister, Alex Barck (Jazzanova), Michael Reinboth (Compost Records), Joseph Malik, Kyoto Jazz Massive, Slope, US 3, Gotan Project, Zero db, Jon Carter, Alex Kid, Howie B oraz The Shrine Synchro System feat. Ty.
http://www.myspace.com/maceowyro

 

SEAN PALMER był wokalistą i frontmanem koncertowego składu Niewinnych Czarodziejów. Przede wszystkim jednak jest niezwykle żywiołowym mc, który doskonale sprawdza się w warunkach klubowych. Sean Palmer to człowiek orkiestra – potrafi naśladować niemal wszystkie możliwe dźwięki i style, od human beatboxu po Jamajczyków i kosmitów!

 

SCARHAND (Dub Lovin Criminals)

http://www.myspace.com/dublovincriminals

http://dublovincriminals.wordpress.com/

 

RONNIE

http://www.ronskipolski.nl/wordpress/

http://www.myspace.com/ronnieism

 

Wstęp wolny.