WORK/SHOP czyli eksplozja designu

Od 27 do 28 lutego 2010
Rondo Sztuki

WORK/SHOP czyli eksplozja designu w Rondzie Sztuki:

Zapraszamy na weekend z designem, podczas którego będzie można wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez najzdolniejszych designerów, a także zakupić zaprojektowane przez nich przedmioty.

Młodzi projektanci zaatakują świeżymi pomysłami. Przybiją, przewiercą, przeszyją, przekręcą wszystko co wpadnie w ich ręce. Poszukiwacze mocnych designerskich wrażeń mile widziani. Materiały warsztatowe zapewnione.
Warsztaty poprowadzą m.in. Michał Latko, Kasia Sokołowksa, Michał
Sowa, Haja Kolektyw, Fake,  MaKultura.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 lutego 2010 . Piszcie na adres:
promocja.rondosztuki@gmail.com.
Wstęp wolny.

Warsztaty i prezentacje poszczególnych grup/ projektantów odbędą się w sobotę (wstęp tylko dla zarejestrowanych uczestników warsztatów) , a mini targi z możlwością zakupu wyrobów projektantów- w niedzielę (wstęp dla wszystkich).

Wystawa prac, które powstaną podczas warsztatów będzie otwarta w Rondzie Sztuki do 5 marca 2010.

WARSZTATY:
Wszystkie grupy/ indywidualni projektanci będą pracować jednocześnie przy specjalnie przygotowanych stanowiskach. Każdy z uczestników warsztatów będzie miał w ten sposób przez cały dzień możliwość pracy z kilkoma projektantami.  Zapewniamy materiały i narzędzia do pracy. Można też oczywiście przynieść swoje materiały. 


PECHA KUCHA DESIGN DAY czyli autoprezentacje:
Chcielibyśmy aby każda z grup czy też każdy indywidualny projektant zaprezentował się uczestnikom warsztatów opowiadając kilka słów o sobie, swojej pracy, inspiracjach, etc., a także pokazał swoje prace.

SHOP czyli mini targi:
Każda grupa będzie miała możliwość prezentacji i sprzedaży swoich produktów.

WYSTAWA: prace, które powstaną podczas warsztatów będzie można oglądać w Rondzie sztuki do 5 marca 2010. 

 

Zapraszamy!