IMPREZA GOD BLESS THE DUBSTEP 4 ODWOŁANA.

17 kwietnia (sobota), godz. 21:00
Rondo Muzyki

To już czwarta edycja cyklu dla miłośników dubstepów. Tym razem w Rondzie Muzyki, poza gospodarzami, czyli Dub Lovin’ Criminals gościć będziemy muzyków z UK.
Phaeleh. Właściciel wytwórni Urban Scrumping Records, doświadczenie sceniczne zdobywał występując na żywo w zespołach czy live actach, obecnie podbija parkiety jako DJ.
Produkcje Phaeleh'a takie jak "Lounge", "Isolate" czy "Iscabe Piano" to niesamowite podróże w świat dubu, szeptów, zgrabnie pociętych wokali, czy zagubionych, wydawało by się, sampli. Nie dajcie się jednak zwieść, to wszystko misternie dopracowane kompozycje, Phaeleh jak nikt inny potrafi stworzyć mistyczną atmosferę, a jego sety to straszne złodzieje czasu! Bristolczyk ma naprawdę niepowtarzalny styl, dość powiedzieć, że jego kolejne utwory wydane zostaną przez należące do samego Skreama Disfigured Dubz, oraz Wheel and Deal records prowadzone przez N-Type'a.
DJ Madd. Producent pochodzący z Budapesztu, swoje pierwsze kroki na scenie dubstepowej stawiał już kilka lat temu. Obecnie mieszka i tworzy w Bristolu, miasta w którym przy odrobinie szczęścia spotkać można Pincha, Jokera, chłopaków z Chasing Shadows, RSD, Headhuntera czy Phaeleh'a. Słuchając utworów Węgra, śmiało można się doszukać wpływów muzyki garage, drum and bass czy reggae / dub. Uznanie zdobył wypuszczonym przez Boom Bap! singlem "Numbers" oraz dubstepowymi remixami "Rizla" czy "Different Thingz" wydanymi przez legendarną już serię WAR. Ostatnio sporo namieszała 12'' "Someone" wydana wraz z niesamowitym remixem Breakage. Doceniane przez tuzy gatunku, jego szalone produkcje można usłyszeć w setach i audycjach Mary Anne Hobbs, Skreama, Breakage'a, Joe Nice'a, Martyna, 2562, Ikoniki i wielu wielu innych.
Bilety: 15 zł