Rondo Muzyki: MODELS CRUSH ON ELECTROCLASH

8 maja (sobota), godz. 20:00
Rondo Muzyki

Rondo Muzyki: MODELS CRUSH ON ELECTROCLASH
Hungry Hungry Models, Junkie Punks, Blaster Bitches, Slutocasters

 

HUNGRY HUNGRY MODELS
Jesteśmy Hungry Hungry Models i mamy supermoce. Potrafimy obezwładnić każdego pozytywną energią, potrafimy sprawić, że wszyscy wpadają w bałns. Widzimy też przez ubrania, ale to nasza mała tajemnica. Walczymy z klubowym złem od czterech lat, chroniąc ludzkość przed nudą minimali, electroclashu, strywializowanego house'u. Zło czai się wszędzie, dlatego ścigaliśmy je po klubach całej Polski i na festiwalach Heineken Open'er, Off Mysłowice i Francophonic. Nadszedł czas, by stanąć w obronie klubowiczów całej Europy. Nasza tajna kwatera znajduje się w warszawskim Klubie 55, który staje się bazą wypadową dla śmietanki światowych superbohaterów. Walczyliśmy ramię w ramię wraz z Drop The Lime'm, Drums of Death, Mightyfools, Chewy Cocolate Cookies, Stereoheroes, Blattą & Ineshą, Jaymo & Andy George'em, Manaią... Walka zdaje się być nierówna, a przeciwnik zawzięty, ale w naszych superrękawach mamy hiperasy - fidget, techno, mocarny bas i piano staby. 'To protect & entertain' to także nasza dewiza!

 
JUNKIE PUNKS (Yapa&Pendzel)
Junkie Punks to kolektyw didżejski, który nie lubi pisać o sobie woli gdy przekonujesz sie o ich imprezach w stricte empiryczny sposób.
To oni stoją za cyklicznymi imprezami krakowskimi takimi jak Beat Goes Boom, Prodigy Night, Electroclash Party, Punk'n'Roll Party. Chłopaki nie zamykają się w obrębie jednego gatunku muzycznego, jednak ten "open mind" specjalizuje się głównie w takich brzmieniach jak electro, heavy bass, fidget house na swoim koncie mają występy z tak liczącymi się na tej scenie w naszym kraju duetami jak Hungry Hungry Models, Slam Dunk oraz Holly Kitty czy też większość rarytasów krakowskiej sceny dj's.
Junkie Punks to przede wszystkim energia z punkowym pazurem o czym przekonasz sie uczestnicząc w imprezach z ich udziałem.
http://myspace.com/junkiepunks


SLUTOCASTERS live-act (Tomilidżons & Madafadaboi)
Live-actowy zespół electropunx/electroclash ze śląska w skład którego wchodzą Tomilidżons i Madafadaboi.Istnieją od marca 2009 roku. Tomilidżons jest wokalistą i pomysłodawcą projektu a Madafadaboi popełnia beat, co składa się na charakter bandu i niszczy system nieprzewidywalnością i świeżością imprez w ich wydaniu. Madafadaboi ponadto podczas występów
pokazuję co potrafi za didżejką, grając electroclash/electro/8-bit/french electro ect.
http://myspace.com/slutocasters


BLASTER BITCHES
Kolektyw didżejski Blaster Bitches tworzy trzy młode, ambitne i zaangażowane w życie kulturalne osoby. Ich kolektyw jest rezydentem warszawskiego klubu Saturator, lecz dawał swoje popisy również w innych miejscach: CDQ, Hydro4, Diuna, Pretext, Obiekt Znaleziony, Chłodna 25, Jadłodajnia Filozoficzna, Cafe Mięsna, Aurora, Hydrozagadka, Kokoo Club. Supportowali i grali z gwiazdami z zagranicy (Cobra Killer, Petra Flurr, Schwefelgelb, Tex Taiwan, Trash Fashion, Anavan, High Places, Dirty Princess, Freakatronic.
http://www.myspace.com/blasterbitches

Wstęp: 15 pln