„Levi`s Music Tour“ - OSZIBARACK , LAST ROBOTS, LEXUS & RAWSKI

5 listopada
Rondo Muzyki

Mało kto potrafi tak wdzięcznie łączyć pop z muzyką elektroniczną i alternatywną. Gwiazdą drugiej - katowickiej odsłony "Levi's Music Tour" będzie znana wrocławska formacja Oszibarack.

Dla tych, którzy ich znają i kochają mamy doskonałą wiadomość: zespół już wkrótce wyda trzecią płytę długogrającą! Co więcej - nowe piosenki będziecie mogli uslyszeć podczas ich katowickiego występu na trasie Levi'sa. Dla tych, którzy ich nie znają a poznać powinni kilka faktów z biografii zespołu.

Grupę tworzą Patrisia (wokalistka, znana także z formacji Husky), Agim Dżeljilji (producent i klawiszowiec), basista Tomasz Dogiel i perkusista Zmazik. Oszibarack działa od 2004 roku i ma na koncie dwa doskonale przyjęte albumy. To na tych płytach znalazły się świetne utwory Skirts Up, Surfin' Safari, Toss Your Lasso czy Moshi Moshi. Zespół znany jest także poza granicami Polski - Oszibarack występował na wielu europejskich festiwalach, m.in. na festiwalu Eurosonic w Dublinie czy Godor w Budapeszcie.

Na imprezie w katowickim klubie Oko Miasta zagrają też dwa kolektywy didżejskie - Last Robots i Beats Friendly w składzie Lexus i Rawski.

 

www.oszibarack.pl

www.lastrobots.com

www.myspace.com/beatsfriendly

 

 

start: 20.00

koncert godz. 21.00

wstęp: 40 PLN (po godz. 22.00 wstęp wolny)