Life Jazz Visual w ramach STUDENT ART FESTVAL

24 listopada, godz. 21:00
Rondo Muzyki

Life Jazz Visual

Life Jazz Visual to multimedialne wydarzenie, w którym instrumentalny jazz zanurza się w działaniach z zakresu nowych mediów. Wydarzenie jest elementem Student Art Festiwalu, potocznie sSAFki.

Student Art Festival jest cyklem wydarzeń kulturalnych będących przeglądem artystycznej twórczości studenckiej z zakresu: muzyki, sztuk plastycznych i wizualnych oraz filmu. Festiwal odbędzie się w dniach 21-26 listopada 2010 roku w Katowicach.

W Oku Miasta spotkają się środowiska Akademii Muzycznej oraz Akademii Sztuk Pięknych. Wytworzona wspólnie energia zawiera w sobie jeden nadrzędny cel: przełamanie konwencji sceny, koncertu, projekcji. Dla odpornych na zmęczenie przewidziane after party.

kierownictwo artystyczne – Piotr „Damaś” Damasiewicz

www.sSAFka.pl

STUDENT ART FESTIVAL
21-26.XI.2010 KATOWICE

Studenci Akademii Muzycznej, Akademii Sztuk Pięknych oraz Wydziału Radia i Telewizji UŚ mają zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie odbywające się w stolicy Górnego Śląska, miejsca twórczości wielu znanych i sławnych artystów. To tutaj młodzi adepci sztuki szlifują swoje umiejętności w uczelniach artystycznych. W dniach 21-26 listopada 2010 w Katowicach odbędzie się festiwali sztuk studenckich – Student Art Festival – 1. Festiwal Promocji Twórczości Studenckiej. Pierwsza edycja tego wydarzenia zagości w Akademii Muzycznej, Rondzie Sztuki oraz Centrum Sztuki Filmowej w Katowicach.
sSAFka została objęta honorowym patronatem JM Rektora Akademii Muzycznej prof. Tomasza Miczki oraz JM Rektora Akademii Sztuk Pięknych prof. Mariana Oslislo.
W trakcie trwania festiwalu będzie okazja do zapoznania się z twórczością studentów z dziedziny: muzyki, sztuk plastycznych i wizualnych oraz filmu.
sSAFka to nie tylko slogan ale również ideologia pierwszej edycji Student Art Festival. Wszyscy przecież chcemy by Sztuka była obecna w naszym życiu, by stymulowała, wywoływała emocje i sprawiała wiele przyjemności. Najkrócej mówiąc, chodzi o to by Sztuka nie nudziła, a "wsysała" każdego, kto zechce Jej na to pozwolić.
Mamy nadzieję, że proponowane w ramach sSAFki wydarzenia to umożliwią.