Pigeon Promotions presents FAKE X TENISUFKI.EU b-day party!

12 listopada, godz. 21:00
Rondo Muzyki

 

Kolektyw Fake oznajmia:

Kolejny raz z nieukrywaną dumą zapraszamy Was na naszą imprezę.

Fakt, że jest to szczególna dla nas impreza jest oczywisty. Tym razem kolaborują z nami bracia Ś, Jakub i Mateusz stojący za autorskim projektem Pigeon Promotions, który zajmuje się organizacją projektów artystycznych i muzycznych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Pigeon Promotions to pomysłodawca oraz główny organizator Fool's Gold Tour and Exhibition 2010.
Ta edycja ...FAKE PARTY to również, jak nie przede wszystkim huczne urodziny jednego z najlepszych portali o "zajawce obuwniczej" ;), modzie i sztuce ulicznej w Polsce, mianowicie TENISUFKI.EU. Tyle o organizatorach, solenizantach, kolaborantach. Reasumując spora reprezentacja najbardziej kreatywnych osobistości w PL ;).

I znów dzieki pomocy i zaangażowaniu wszystkich udało nam się ściągnąć do Katowic jedną z prężniej działających brytyjskich wytwórni, czyli NUMBERS.
Reprezentować tą wytwórnię bedzie nikt inny jak JACKMASTER czyli topowa postać i współzałożyciel NUMBERS oraz SPENCER, kolejny silny reprezentant tejże wytwórni. Tej samej nocy zagrają dla Was również DJ NONE z ELEKTRONIK ZOO, czyli nasza tajna katowicka broń, jak i RONNIE, czyli holenderski katowiczanin, artysta, muzyk, związany z FAKE PARTY od pierwszej edycji milion lat temu ;)
To już ostatnia, trzecia impreza w tym naprawdę udanym dla nas roku. Zadbamy o to aby ten dancing ;) odpalić na najwyższym poziomie w iście katowickim stylu!

 

www.nmbrs.net

www.tenisufki.eu

www.foolsgoldtour.com

www.pigeonpromotions.com

 

 

wstęp: 10 zł