Impreza POKA POKA Śląskie

11 lutego 2011, godz. 19:00
Rondo Muzyki

Uwaga! Uwaga! Poka Poka Śląskie wystartowało! Z tej okazji, 11 lutego 2011 r. o godz. 19:00 w Rondzie Sztuki w Katowicach odbędzie się koncert inaugurujący start koperty kulturalnej Poka Poka na Śląsku. Na koncercie zagrają dwaj łódzcy artyści: 8rolek oraz Tzar Połoz, którzy porwą gości rock&roll'em oraz wszelkimi rytmami muzycznymi, które rozruszają szanowne towarzystwo. Po części oficjalnej, podczas której będzie można wymieniać kulturalne poglądy oraz raczyć się pierwszej jakości trunkami i zakąską, nastąpi przejście barwnego korowodu na ulicę Mariacką, do Kato Baru. Mamy zaszczyt zaprosić na wyżej wymienioną imprezę absolutnie WSZYSTKICH, a szczególnie tych, którzy kochają-lubią kulturalną kopertę Poka Poka Śląskie, a sztuka nie jest im obca.

8rolek: 8rolek to aktualny zabawowo-taneczny projekt Bartka Kujawskigo. Bartek ma ma swoim koncie 8 wydawnictw. Trzy EPki, pięć długogrających, dwa CDry, trzy płyty CD i trzy internetowe. Cztery wydane w mik.musik, dwie w warsztat8r i jedną w raban records. Na niektórych z nich są bity, na nielicznych drony, na jednych szumy, na innych trzaski, czasem muzyka poważna, a czasem nie. Jako 8rolek gra wybuchową mieszankę disco, hausu, breakbeatu, drum'n'basu, samby, baroku, rococo, raveu, antyminimalu i wszystkiego do czego da sie tańczyć. Oczywiscie taka mieszanka sprawia, że nie każda gospodyni domowa będzie w stanie ruszać nogą zawsze trafiając w uderzenie werbla. Ale Ty, koleżanko, na pewno dasz rade przetańczyć przy tym całą noc.

http://myspace.com/8rolek

Tsar Poloz:
Piotra Połoz, wcześniej Deuce, związany z nieistniejącą już wytwórnią mik.musik.!., w której wydał dwie płyty. Obecnie basista zespołu Psychocukier, członek duetu Cobula. Tsar Poloz to wąsy i broda, electro i punk, techno i trash. W skrócie rock&roll. discography: 2010 - TSAR POLOZ: Redhead Bastard (raban records) 2009 - TSAR POOZ: ZiZiTop Tribute to Deuce (self-release) 2008 - PSYCHOCUKIER: No More Work (Love Industry) 2007 - PSYCHOCUKIER: Malpy Morskie (Love Industry) 2004 - DEUCE: We can make it faster and better than Deuce (Mik.Musik.!.) 2001 - DEUCE: Not In the kitchen (Mik.Musik.!.)

 

http://myspace.com/tsarpolozgodz. 19.00

wstęp wolny