TAKK! Dział Sztuka: Cecylia Malik

29 - 30 lipca
Rondo Sztuki

Warsztaty oparte o projekt "365 Drzew", podczas którego artystka codziennie wdrapywała się na inne drzewo. Podczas warsztatów w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku dzieci będą mogły się bawic w specjalnie zaaranżowanym parku linowym, a dorośli wziąc udział w nadrzewnej sesji zdjęciowej. Krawcowe pracujące w parku przez cały dzień uszyją na maszynach z niepotrzebnych szmat ubrania, które będzie można wykorzystac do zdjec.

Cecylia Malik - urodzona w 1975 roku w Krakowie, w latach 1995-2001 studiowała na Wydziale Malarstwa w krakowskiej ASP. Współtwórczyni Farmy Sztuki - instytucji artystycznej będącej wspólną platformą działania artystów i kuratorów. Związana z krakowskim Bunkrem Sztuki, współtwórczyni Małego Klubu Bunkra Sztuki, za który otrzymała nagrodę "Kulturalne Odloty" Gazety Wyborczej. Jest autorką głośnej akcji "365 Drzew" zwieńczonej albumem wydanym przez Fundację Bęc Zmiana.

 

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 27 LIPCA!
UDZIAŁ BEZPŁATNY!Formularz zgłoszeniowy na warsztaty dla dorosłych do ściągnięcia tutaj

Zapraszamy do zabawy również i dzieci - wystarczy przyprowadzić swoje pociechy na warsztaty, a Cecylia Malik na pewno zorganizuje im świetną zabawę w specjalnie zaaranżowanym "małpim gaju"


Zgłoszenia (wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy + w zależności: portfolio lub wypełnioną ankietę) prosimy wysyłać na adres: zapisy.takk@gmail.com wraz z dopiskiem w tytule: SZTUKA – Cecylia Malik lub dostarczyć do siedziby Ronda Sztuki.


www.nina.gov.pl

www.uwaganakulture.pl