Bacardi B-Live

7 Czerwca
Kawiarnia

Sobota, godz. 21.00

Rondo Muzyki:

Bacardi B-Live: Beardyman (UK) Beatbox Champion, K.Mill, MalFunkTion

Koncert w Katowicach będzie kolejną odsłoną zainaugurowanego w kwietniu 2008 roku cyklu imprez Bacardi B-live. Wystąpi Beardyman, zwycięzca brytyjskiego konkursu human-beatboxu, improwizator z Brighton. Beardyman nie używa podczas występów żadnych nagrań, tworzy muzykę na żywo, korzystając jedynie z możliwości własnego głosu.

 

Niezapomniane wydarzenie Bacardi B-Live to ogólnopolski cykl 12 niezwykłych wydarzeń muzycznych pod patronatem charakterystycznego nietoperza. Każda impreza gromadzi mnóstwo młodych, otwartych ludzi spragnionych rewelacyjnej zabawy na europejskim poziomie. Bacardi B-Live to przede wszystkim najlepsza klubowa muzyka grana na żywo i swobodna, niepowtarzalna atmosfera, którą tworzą ludzie uwielbiający weekendowy clubbing. Szaleństwom na parkiecie towarzyszyć będą jak zawsze rewelacyjne, orzeźwiające drinki na bazie Bacardi. Zapowiada się impreza na najwyższym, europejskim poziomie! Pokazy barmanów, hipnotyzujące tancerki i wiele innych niespodzianek zadowolą nawet najbardziej wymagających klubowiczów. Zaproszenia na tę imprezę można zdobyć biorąc udział w konkursach organizowanych przez patronów medialnych: portale TopDj i Clubzone, oraz telewizję MTV.
Międzynarodowy zasięg Bacardi B-Live to znany na całym świecie projekt zamkniętych imprez klubowych. Organizowany jest m.in. w Austrii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Meksyku.
W Polsce odbywa się po raz trzeci. Bacardi B-Live ma na celu promowanie dobrej muzyki, pełnego pozytywnych emocji stylu życia, indywidualizmu i aktywności. Bacardi B-Live to przede wszystkim wspaniała zabawa, porywająca, klubowa muzyka, swobodna atmosfera, dynamizm i pozytywna energia. To ciekawe miejsca, gdzie spotykają się ludzie lubiący rozrywkę w gronie przyjaciół, otwarci, komunikatywni, nawiązujący nowe znajomości, młodzi i wolni duchem.

W ramach imprezy wystąpią dj-e K.MILL i MalFunkTion (Fantomas Crew).

sprawdź: www.myspace.com/beardyman

wstęp: selekcja i zaproszenia