Klinika Pozytywnych Wibracji ,Brak 2 Sensu (Fokus & DJ 5:cet) ODWOŁANE

13 Czerwca, godz. 22.00
Kawiarnia

Piątek, godz. 22.00

Arterie: Klinika Pozytywnych Wibracji ,Brak 2 Sensu (Fokus & DJ 5:cet)

Klinika Pozytywnych Wibracji to grupa skupiająca dj’i, producentow, muzyków, a także grafików i fotografików, która powstała w 2001 roku w Łodzi. Klinika w płynny i plastyczny sposób łączy muzykę klubową z graniem i śpiewaniem na żywo. Efektem tych starań jest pełna pozytywnej energii mieszanka liquid / atmpospheric / funky and jazzy drum and bass oraz jungle, breakbeat i elektro. Skład Kliniki jest dość liczny, jednocześnie na scenie występuje aż 8 osób, a brzmienia obejmują kobiecy wokal, trąbkę, bass, skrecz i wszelkie dźwięki syntetyzatorów.

Skład: K-Tee / Justa – vocals, CJ Grass - production / synths / cds, Ryden – bass, Trixie – trumpet, Smo - groovebox-sampler / vinyls, Squal - scratch / effects / vinyls, Mono - vis / vinyls.

Ekipę Brak2Sensu tworzą Fokus i DJ 5:cet. Grupa zamierza wkrótce wydać swoją debiutancką płytę i podbić rynek oryginalnym brzmieniem, oscylującym wokół klimatów UK garage, nuskool breakz i drum'n'bass, przyprawionym o maksymalnie dynamizujący flow. Miksowaniem płyt zajmuje się 5:cet – pionier drum’n’bassu na Śląsku, katowicki dj i producent. Za mikrofonem MC Fokus, który znany jest ze swoich zdolności rymowo-wokalnych z Paktofoniki czy z Pokahontaz.

sprawdź: http://www.kpw.art.pl www.brak2sensu.wic.pl